דף ראשי אודותינו תקנון חסויות צור קשר
אי-מייל: 
סיסמא:
משתמש חדש   שכחתי סיסמא


ראשי -> אודותינו

אודותינו

EZwin הינה תוצאה של מחשבה מעמיקה בקרב מוחם של מספר אנשים אשר ניסו במהלך השנים האחרונות לזכות בפרסים הנכספים של הטוטו הישראלי, אך ללא הועיל.
המסקנה אליה הגענו, ידועה לכולם ולמרות זאת, כולם ממשיכים לנסות ולזכות (כולל אנו) ומסקנה זו היא אחת – נדיר ביותר לזכות בטוטו!!
אשר על כן, החלטנו לבדוק ולנסות שיטות סטטיסטיות שונות ורבות במשך שנים מספר וכמו כן (לשמחתנו) עולם המחשבים הלך והתפתח עד שניתן היום להריץ תוכנות סטטיסטיות מסובכות ומורכבות ביותר וכך עשינו.

עולם המחשבים קרב אותנו יותר ויותר אל הפרסים הגדולים אך עדיין צריך מס' גדול של טורים כדי להתקרב לזכייה באופן משמעותי ביותר.
כאן החלטנו לשתף מס' גדול של משתתפים אשר יחברו יחדיו לשליחה משותפת של כמות טורים שאדם בודד אינו יכול להרשות לעצמו לשלוח וכך להתקרב אל הפרסים הראשונים, אולם משימה זו לא מתאפשרת בביצוע יומיומי ואחד על אחד, לכן הקמנו אתר אינטרנט זה על מנת לאסוף מס' רב של משתתפים גם אם אינם מכירים האחד את השני והם גרים במרחקים עצומים האחד מהשני – "EZwin הינו המכנה המשותף לכולנו" ודרכו אנו ננהל משלוחי טפסים משותפים לקהל גדול מאוד.

במהלך התכנון התעוררה השאלה "למה כדאי למאן דהו להצטרף ולהתחלק בפרס עם רבים אחרים ?"
ובכן התשובה פשוטה – לבד לא ניתן !!!
עדיף לקבל חצי פרס בסיכוי גבוהה יותר לאין ערוך ואת החצי השני לחלק בין יתר המשתתפים (כולל מנהלי השותפות/ המועדון), מאשר להמשיך ולנסות לבד שוב ושוב אך ללא הועיל

לתגובות, נא למלא את טופס בלחיצה כאן.

All rights reserved Built by B-com